GYKSE Szekszárd – Kosárlabda Akadémia Pécs “B” 55-91 (20-34; 13-15; 18-20; 4-22)

Mocsári Bendegúz 17, Inalegwu Marcell 14, Ganczer Ádám 6, Lágler András 5, Nyirati Kornél 4, Tóth Levente 4, Kosaras Ádám 2, Maczkó Zsombor 2, Harsányi András 1, Krémer Péter -, Arbanász Márk -, Asztalos Zétény -, Edző: Juhász Gábor

Edzői értékelés: Az első negyedben a védekezési hibáink miatt sajnos 14 pontos hátrányba kerültünk, amit a második ötös csak tartani tudott. Voltak szép egyéni teljesítmények támadásban de az egy-egy védekezésünk gyenge volt így a második félidőben több játékos is kipontozódott. Ellenfelünk kihasználta minden hibánkat és megnyerte a mérkőzést.

GYKSE Szekszárd – Siófoki Kosársuli 107-56 (26-10; 26-13; 30-12; 25-21)

Mocsári Bendegúz 24, Inalegwu Marcell 16, Ganczer Ádám 16, Maczkó Zsombor 14, Tóth Levente 12, Lágler András 9, Kosaras Ádám 6, Harsányi András 4, Nyirati Kornél 2, Arbanász Márk 2, Asztalos Zétény 2, Krémer Péter -, Edző: Juhász Gábor

Edzői értékelés: A csoport harmadik helyéért a Siófok csapatával játszottunk.
A támadásaink jól működtek, de az előző mérkőzések védekezési hibái itt is előjöttek. Ezeket most elbírta a csapat mert a negyedenként dobott több mint 25 pont elég elég volt a győzelemhez.

Az egyéni védekezés és felelősség mellett meg kell tanulnunk még csapatként együtt dolgozni a pályán. Ez a feladat (is) vár ránk a folytatásban.