GYKSE Szekszárd – BLF Pandák 74-60 (22-8, 9-17; 22-10; 15+6-18+7)

Inalegwu Noel 24, Papp Bálint 20, Tuboly Zalán 13, Tolnai-Halász László 7, Molnár Zsigmond 3, Balogh Dávid 2, Csákvári Attila 2, Tuboly Márk 1, Pajor Márk 1, Dési Erik 1, Knapp Nimród -. Vörös Tibor -, Edző: Mandulás Zoltán

Edzői értékelés: Bár számszerűleg mi nyertük a meccset, de a barátságos torna érdekes szabályrendszere miatt büntetőpárbajban alul maradtunk 7-6 arányban, így a 2. helyet szereztük meg a tornán. A győztes negyedért 3 pont, a döntetlenért 2 pont és a vesztes negyedért 1 pont kaptak a csapatok, így 8-8 lett a rendes játékidő vége. Nagyon jó küzdős meccset játszottunk, ahol kijöttek a hibáink, amin dolgozni kell. Alapvetően nagyon büszke vagyok, mert 9 kenguru korú játékossal, köztük négy 2010-es születésű kis legénnyel két extra izgalmas meccset játszottunk U12-es korosztályban jó ellenfelek ellen. Gratulálok fiúk! Büszke vagyok rátok!