“A” csoport

PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia “A” – GYKSE Szekszárd 60-79 (13-6, 12-31, 17-10, 18-32)

Tuboly Zalán 32, Inalegwu Noel 18, Kajsza Barna 7, Papp Bálint 7, Tuboly Márk 6, Horváth Ádám 4, Csákvári Attila 2, Knapp Nimród 2, Pajor Márk 1, Trapp Marcell -. Edző: Mandulás Zoltán

GYKSE Szekszárd – Kaposvári SI “B” 58-104 (16-23, 22-25, 10-30, 10-26)

Tuboly Márk 12, Inalegwu Marcell 11, Papp Bálint 7, Pajor Márk 7, Kajsza Barna 7, Tuboly Zalán 5, Csákvári Attila 5, Knapp Nimród 3, Horváth Ádám 1, Trapp Marcell -. Edző: Mandulás Zoltán

Edzői értékelés: Tíz játékossal indultunk el Kaposvárra, sajnos sokan betegeskedtek ezen a hétvégén. Tuboly Zalán betegségből lábadozva is eljött küzdeni a csapatért. Becsülettel végig is küzdötte mindkét meccset, és ezért nagyon büszke vagyok rá. Vele együtt a meghatározó játékosaink így ott voltak, ezért bizakodva álltunk a forduló előtt. A PVSK ellen az eddigi legnehezebb meccsünket játszottuk. Ellenfelünk nagyon sokat fejlődött, mi pedig elég enerváltan játszottunk egészen az utolsó negyed feléig. A végjátékban sikerült megújulnunk és megnyerni a meccset, de nagyon megszenvedtünk ezért a győzelemért, ami sokat kivett a fiúkból.
A KASI ellen a fiúk nagyon jól kezdtek és szépen kosaraztak egészen a harmadik negyed feléig, amikor elfogytunk mind fizikálisan, mind fejben. A nagyszerűen játszó kaposvári fiúk ebben a periódusban átrohantak rajtunk és megérdemelt győzelmet arattak. Ezt a másfél negyedet sajnálom hogy így alakult, de ennek ellenére is nagyon büszke vagyok a csapatomra, mert hat 2010-es születésű fiúval a a csapatban remekül kosaraztak és bennmaradtak az A csoportban. Szép volt fiúk!

Mandulás Zoltán
2020.01.25.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

“A” csoport

KASI “B” – GYKSE Szekszárd 71-42 (18-16; 30-15; 11-4; 12-7)

Inalegwu Noel 13, Tuboly Zalán 7, Vörös Tibor 7, Magyar Károly 5, Pere Ákos 3, Papp Bálint 3, Tolnai-Halász László 2, Balogh Dávid 1, Pajor Márk 1, Molnár Zsigmond -, Edző: Mandulás Zoltán

GYKSE Szekszárd – KASI “A” 50-60 (12-12; 17-22; 11-10; 10-16)

Inalegwu Noel 11, Tolnai-Halász László 10, Magyar Károly 8, Tuboly Zalán 8, Pere Ákos 5, Vörös Tibor 3, Balogh Dávid 3, Pajor Márk 2, Papp Bálint -, Molnár Zsigmond -, Edző: Mandulás Zoltán

Edzői értékelés: Két nagyon jó és hasznos meccset játszottunk ma a kiváló Kaposvári csapatok ellen. A 2009-es sorsunk hozott 3 jó negyedet és egy gyengébbet. Az Inalegwu-Tuboly-Papp hármas nagyon szépen dolgozott mindkét meccsen. A 2008-as sorunknak pedig mindkét meccsen volt egy-egy nagyon jó negyede. Tolnai-Halász Laci teljesítményét kell kiemelnem a második sorból. Ő volt ma az, aki leginkább felnőtt a feladathoz. Sokat tanulhattunk a mai meccsekből.