KK NIKA Subotica (SRB) – GYKSE Szekszárd 52-67 (20-14; 13-20; 7-14; 12-18)

Erdősi Gergő 19, Heimann Gergő 13, Zsók Áron 13, Simon Soma 6, Zsók Dániel 4, Léhmann Dávid 4, Nyerki Tamás 2, Inalegwu Marcell 2, Baka Péter2, Villányi Gergely 2, Edző: Juhász Gábor

Edzői értékelés: Kicsit későn derült ki, a forduló időpontja de még be tudtuk illeszteni a felkészülésünkbe gondolva Kaposvár elleni bajnoki meccsre.
Minta ahogy tavaly is, most is kemény mérkőzésekre számítunk ebben a bajnokságban, ahol Szerb, Horvát és Magyar csapatok együtt versenyeznek.
Az első meccsen Szabadkára utaztunk ahol a KK NIKA csapatával játszottunk.
Kicsit nehezen alkalmazkodtunk a terem és az ellenfél adottságaihoz. Rá is ment az első negyed. De a folytatásban minden negyedet 7 ponttal megnyerve győztesként jöttünk le a pályáról. Külön örülök, hogy Zsók Áron sérülése után (5-6 hét) játékra jelentkezett és újra a csapat rendelkezésére áll. Reméljük Sebestyén Tamás is követi és végre teljes csapattal várhatjuk a következő bajnoki fordulót.
Kitűnt: Erdősi, Zsók Á. Heimann.