KK Brod Slavonski Brod (HRV) – GYKSE Szekszárd 66-52 (22-13; 22-12; 11-9; 11-18)

Heimann Gergő 20/3, Szűcs Attila 8/3, Léhmann Dávid 7, Szabó Bálint 4, Zsók Dániel 4, Zsók Áron 4, Héjjas Balázs 4, Simon Soma 2, Edző: Juhász Gábor

Edzői értékelés: Hazai pályán sikerült nyerni a Horvát csapat ellen, de tudtuk, hogy idegenben sokkal nehezebb lesz.
Sajnos az első félidőben a hosszú utazás éreztette hatását. Nem találtuk a ritmust sem támadásban sem védekezésben. Az így kialakult hátrányból tudtunk ugyan faragni, de Szabó Bálint kipontozódása a harmadik negyed elején sajnos megpecsételte a mérkőzés kimenetelét. Megtanultuk, hogy nem lehet így mérkőzést kezdeni, ugyanakkor dicséret is jár a fiúknak mert nem adták fel és keményen küzdöttek a mérkőzés lefújásáig.