Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs – GYKSE Szekszárd 48-71 (10-14; 14-18, 11-19; 13-20)

GYKSE: Heimann Gergő 13, Ábrahám Soma 18/3, Léhmann Dávid 9/3, Héjjas Balázs 3, Sáfrán Botond 21/6. Csere: Villányi Gergely 2, Maczkó Zsombor -, Inalegwu Marcell 5, Szabó Kristóf -, Ganczer Ádám -. Edző: Juhász Gábor

Edzői értékelés: Az U16 korosztálynak szerveztünk két párhuzamos bajnokságot a Nemzeti Regionális Kadett mérkőzésekkel. Ezek a Pannon Liga illetve a Négy Város Tornája, aminek az a célja, hogy minden játékosnak megfelelő mennyiségű játéklehetőséget biztosítsunk, hiszen ez elengedhetetlen a fejlődésüket tekintve.
A Pannon Liga első fordulójában Pécsre utaztunk a NKA Pécs vendégeként.
AZ időjárás és útviszonyok miatt kicsivel később értünk oda, minta ahogy szerettem volna. Ez az első két negyedben meg is látszott a teljesítményünkön, főleg támadásban hibáztunk sokat.
A második félidőben már jobb ritmusban kosárlabdáztunk, bár még mindig nem a saját tempónkban és feszesebb lett a védekezés is így minden negyedet megnyerve győztesen hagyhattuk el a pályát.