GYKSE Szekszárd – Kaposvári SI 59-88 (11-22; 17-28, 17-24, 15-14)

Zsók Áron 19, Sebestyén Tamás10/6, Zsók Dániel 8, Heimann Gergő7/3, Kovács Zoltán Milán 6, Szűcs Attila 4, Szabó Bálint 3, Laufer Krisztián 2, Erdősi Gergő -, Simon János Soma -, Sáfrán Botond -, Léhmann Dávid -, Edző: Juhász Gábor

A csoportunk legnagyobb favoritját a Kaposvár U18 csapatát fogadtuk a regionális junior bajnokság nyitó mérkőzésén. Az első negyedet nagyon jól kezdtük , kiegyenlített csata volt a pályán, de a utolsó másfél percben a KASI egy 9-0 -ás rohanással komoly előnyt szerzett. A második negyed első 4 percében még tudtuk tartani a különbséget, de akkor jött az újabb kaposvári roham, ami el is döntötte a találkozót. 5 hárompontost kaptunk ebben az 5 percben, a félidőre 22 pontra növelte előnyét ellenfelünk. A második félidőben már csak a számszerű végeredmény volt kérdéses.