GYKSE Szekszárd – PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia 70-52 (12-20; 24-12; 11-11; 22-9)

Zsók Áron 12, Erdősi Gergő 11, Zsók Dániel 10, Szabó Bálint 8, Sebestyén Tamás 7/3, Kovács Zoltán Milán 5, Szűcs Attila 5, Heimann Gergő 5/3, Simon János Soma 5, Laufer Krisztián 2, Léhmann Dávid -, Edző: Juhász Gábor

Edzői értékelés: Nem sikerült úgy kezdeni a mérkőzést, ahogy megbeszéltük. A Pécs gyakorlatilag átrohant rajtunk az első negyedben, és időkérés után mire rendeztük a sorainkat már komoly hátrányban voltunk (1-10).
Ami ezután jött az minden várakozásomat felülmúlta. Lépésről-lépésre kerültünk közelebb ellenfelünkhöz és 22-20-ra már mi vezettünk a második negyedben.
A harmadik negyedben megtartottuk, a negyedikben pedig növeltük az előnyünket, így egy nagyon szép győzelmet ünnepelhettünk a végén.
Külön megemlítem, hogy 70 pontot dobtunk és a legeredményesebb játékos ebből 12-t szerzett. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy ez igazi csapatmunka volt. Mindenki hozzátette a magáét mind védekezésben, mind támadásban. Büszke vagyok a fiúkra és gratulálok ehhez a teljesítményhez. Így tovább.