“A” csoport

PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia – GYKSE Szekszárd 73-58 (17-13, 20-18, 20-8, 16-19)

GYKSE: Heimann Gergő 8, Laufer Krisztián 5, Sebestyén Tamás 9/3, Szűcs Attila 12/6, Zsók Áron 9/3. Csere: Sáfrán Botond 3, Léhmann Dávid 5, Simon Soma 7/3, Zsók Dániel -, Inalegwu Marcell -. Edző: Juhász Gábor

Edzői értékelés: A hazai mérkőzésen aratott győzelem után tudtuk, hogy idegenben nehéz dolgunk lesz.
A kezdésnél ugyan kijavítottuk amit itthon elrontottunk, így mi kerültünk az első negyed elején előnybe, de a házigazdák felzárkóztak és a félidőben hat pontos hátrányban voltunk.
A folytatásban nem tudtunk plusz energiákat mozgósítani, hisz még mindig nem teljes a csapat, így hiába nyertük meg a negyedik negyedet, a mérkőzést nem sikerült a javunkra fordítani.
Folytatás hazai pályán pénteken az ASE ellen.