“A” csoport

GYKSE Szekszárd – PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia 58-76 (11-20, 18-18, 21-13, 8-25)

GYKSE: Heimann Gergő 4, Szabó Bálint 5, Sebestyén Tamás 12, Szűcs Attila 2, Zsók Áron 13. Csere: Laufer Krisztián 11/3, Zsók Dániel 3, Simon Soma -, Kovács Zoltán 4, Sáfrán Botond -, Léhmann Dávid 4. Edző: Juhász Gábor

PVSK (Legjobb dobók): Kovács Barnabás 20/9, Perjés Alex 16/6, Szabó Richárd 14/6, Franco Juric 13/3. Edző: Miljkovic Vanja

Edzői értékelés: A hosszú téli szünet után megkezdtük a Junior bajnokság második fordulóját. A sérült játékosok felépültek, így újra teljes kerettel léptünk pályára.
Az első fordulóban sikerült hazai pályán nyerni a jó szerkezetű PVSK ellen. Szerettük volna megismételni ezt a teljesítményt, ám a formánk még nem az igazi. A teljesítményünk még hullámzó, de küzdeni nagyon tudnak a fiúk, így a harmadik negyed végére utolértük ellenfelünket. Sajnos a zárónegyedben sokat hibáztunk, és azt ellenfelünk kihasználva megnyerte a mérkőzést.